o Fundacji

zarząd

Olga Puncewicz - fundator

Mama czwórki dzieci. Autorka książek górskich i podróżniczych.

W kwietniu 2009 pierwszy mąż Olgi - Piotr Morawski, wspinacz i himalaista, zginął tragicznie podczas wyprawy w Nepalu. 

W 2010 roku Olga wydała książkę pt. «Góry na opak czyli rozmowy o czekaniu», a w 2017 «Góry na opak 2 czyli rozmowy z tymi, co zostają», która jest zbiorem wywiadów z rodzinami himalaistów poświęconych w dużej części tematyce straty. 

W 2011 roku założyła Fundację Nagle Sami, która pomaga ludziom w żałobie, zarówno dorosłym, jaki i dzieciom. 

fot.Anna Bedyńska

dr Piotr Kiembłowski

Anna Bajkowska (Sokołowska)

Psycholog, psychoterapeutka. Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie zrealizowała specjalizację z psychoterapii. Ukończyła całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie Gestalt organizowane przez Instytut Gestalt w Krakowie. Uczestniczyła także w szkoleniach z zakresu dramaterapii, dramy i psychoterapii egzystencjalnej. 

Z Fundacją Nagle Sami związana jest od 2013 roku. Prowadzi konsultacje, psychoterapię indywidualną i grupy wsparcia dla osób w żałobie, a także szkolenia dla profesjonalistów z obszaru pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowej. Koordynuje pracę Zespołu Psychologów i Terapeutów Fundacji. 

Więcej informacji tutaj

 

Marianna Lutomska

Z Fundacją Nagle Sami współpracuje od 2016 r. Wcześniej odpowiadała za komunikację Łazienek Królewskich, była kierownikiem Działu Cywilizacja w Polskiej Agencji Prasowej i dyrektorem wydawniczym w Instytucie Monitorowania Mediów. Przez wiele lat pisała artykuły do różnych gazet m.in. Newsweeka, Rzeczpospolitej, Machiny specjalizując się w tematyce kulturalnej. Podczas pracy w PAP nadawała korespondencje z Wielkiej Brytanii i Arabii Saudyjskiej. W ramach pracy wolontariackiej współorganizowała zbiórkę na rzecz czarnych nosorożców w Zimbabwe. 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.