Zespół terapeutyczny

Wrocław

Alicja Biłozor

Jest psychoterapeutą, certyfikowanym coachem, trenerem i asesorem. Proces szkolenia terapeutycznego zrealizowała w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, w ramach Szkoły Trenerów i Psychoterapeutów Gestalt. Jest członkiem European Association for Gestalt Therapy oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Prowadzi własną praktykę psychoterapeutyczną.
Od kilku lat wspiera Klientów w ich rozwoju osobistym oraz w pokonywaniu trudności, których mają okazję doświadczyć na swojej drodze życiowej. Koncentruje się na pracy z klientem indywidualnym oraz na grupowych procesach diagnozy kompetencji i edukacji interpersonalnej oraz biznesowej, w sferze tworzenia i utrzymywania efektywnych relacji międzyludzkich. Jako psychoterapeuta pracuje zgodnie ze standardami etycznymi EAGT oraz PTPG. Jako akredytowany coach pracuje zgodnie ze standardami International Coach Federation z wykorzystaniem metodologii Gestalt.

 W Fundacji prowadzi grupę wsparcia dla osób w żałobie. 

Iwo Tarkowski

Psychoterapeuta, psycholog i trener. Prowadzi terapię indywidualną oraz terapię par. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami dorosłymi oraz młodzieżą.
Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując we własnym gabinecie, a także w Poradni leczenia uzależnień w Świebodzicach, Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu, Zakładzie karnym we Wrocławiu oraz w trakcie pracy na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Szpitalu Specjalistycznym MSW w Jeleniej Górze, gdzie prowadził grupę terapeutyczną. Współpracował także z ośrodkiem MONAR dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu, a w ramach współpracy z Fundacją „Czarodziejska Góra” pracował z osobami wykluczonymi społecznie – uzależnionymi oraz ze spektrum autyzmu.
Ukończył 4 letnie kompleksowe szkolenie w zakresie psychoterapii Gestalt w Instytucie Gestalt w Krakowie. Wcześniej ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim, a także psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS we Wrocławiu.

Z Fundacją Nagle Sami współpracuje od 2016 r. , współprowadzi grupę wsparcia dla osób w żałobie. 


„Psychoterapia jest dla mnie wspólną podróżą, lubię używać metafory drogi, której kierunek Ty wyznaczasz. Jest to spotkanie dwóch osób, na różnych etapach życia, w różnym wieku, z różnymi doświadczeniami i przejściami. W trakcie tej drogi z jednej strony wspólnie przyglądamy się z jak funkcjonujesz w świecie, a z drugiej szukamy takiego sposobu funkcjonowania, który byłby bardziej w zgodzie z Tobą.”  

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.