Warszawa

Marta Stec

 

Absolwentka kulturoznawstwa Uniwersytetu Warszawskiego . Studiowała także psychologię na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła I stopeń Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, gdzie kontynuuje szkolenie psychoterapeutyczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Szpitala Bródnowskiego i w Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy „Niebieska Linia”, gdzie nadal pracuje jako konsultantka infolinii i poradnii mailowej.

W Fundacji prowadzi indywidualne wsparcie psychologiczne oraz jest konsultantką Telefonu Wsparcia dla osób w żałobie.

„O terapii myślę jako o uważnym towarzyszeniu osobie na jej drodze do pokonywania trudności i przyjmowania życia takim, jakie ono jest. A także jako o spotkaniu, podczas którego dzięki bezpiecznemu kontaktowi można się uczyć świadomego bycia ze sobą i z innymi oraz w pełni doświadczać emocji z tym związanych.”

Zapisz się na konsultację - zadzwoń: 502 511 138 lub napisz email: info@naglesami.org.pl

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.