Warszawa

Marcin Dobrzyński

Psycholog, psychoterapeuta. Ukończył całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie psychodynamicznym organizowanym przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne.

W pracy korzysta także z metod terapii skoncentrowanej na przeniesieniu (TFP), dającej terapeucie wsparcie w pracy z szerokim spektrum zaburzeń i trudności z jakimi zgłaszają się pacjenci. Podlega regularnej superwizji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał na oddziałach I i III Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii, w Mokotowskim Centrum Zdrowia Psychicznego, Ośrodku Wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi, Ośrodku Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej oraz w Telefonie Wsparcia Fundacji Nagle Sami.

W Fundacji prowadzi psychoterapię indywidualną.

"Istotą psychoterapii jest dla mnie zaufanie i współpraca między Klientem a terapeutą. Wierze, że praca nad takimi obszarami jak: nierozwiązane konflikty wewnętrzne, nieuświadomione mechanizmy działania oraz ukryte potrzeby jest wyjątkowo skuteczna w procesie zdrowienia i poprawy jakości życia."

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.