Warszawa

Milena Pacuda

Psycholog. Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Uczestniczka szkoleń dotyczących problemów dzieci i nastolatków oraz pracy z rodzicem w duchu Rodzicielstwa Bliskości
i Porozumienia bez Przemocy. Ukończyła roczne seminarium Psychoterapia okołoporodowa prowadzone w Laboratorium Psychoedukacji.

Doświadczenie w pracy z dziećmi i rodzicami zdobywała m.in w domach dziecka, Fundacji Dzieci Niczyje, Stowarzyszeniu dla Rodzin. 

W Fundacji wspiera rodziców i dzieci po stracie bliskich. Prowadzi grupę dla kobiet po poronieniach i stratach okołoporodowych.

„W swojej pracy wspieram rodziców i dzieci w żałobie. Dorosłym pomagam zrozumieć potrzeby i emocje dzieci. Dzieciom i młodzieży towarzyszę w wyrażaniu tego co bolesne i niezrozumiałe. 
Wierzę, że wspólne przeżywanie żałoby, w atmosferze szacunku, bliskości, głębokiego zrozumienia i wsparcia, może umocnić relacje rodzica i dziecka.”

Zapisz się na konsultację lub zadzwoń: 502 511 138

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.