Warszawa

Michaela Dłużniewska

Absolwentka psychologii  na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Studiów Podyplomowych – Psychologia kryzysu i interwencji kryzysowej oraz Psychoonkologia na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Aktualnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapeutów Gestalt (podejście humanistyczno-doświadczeniowe) również w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Szpitalu Klinicznym – oddział onkologiczny oraz psychiatryczny w Žilinie (Słowacja), w Care Experts oraz w Fundacji Hospicjum Onkologicznym św. Krzysztofa i w Fundacji Dobrze, że jesteś oraz w Poradni Psychoonkologicznej (w Centrum Onkologii - Instytut Marii Skłodowskiej-Curie). Uczestniczyła również w warsztacie Terapii Simontonowskiej przeznaczonej dla osób chorujących i ich bliskich. 

W Fundacji koordynuje pracę Telefonu Wsparcia 800 108 108. Prowadzi spotkania wsparciowe dla pacjentów onkologicznych i ich rodzin, oraz dla osób w żałobie. Jeździ na interwencje kryzysowe, prowadzi grupę wsparcia dla osób w żałobie oraz szkolenia.  

„Pomoc osobom, które zmagają się z sytuacją kryzysową, jest dla mnie przede wszystkim delikatnym i ważnym procesem. Jest to swego rodzaju spotkanie człowieka z człowiekiem, ale również spotkanie klienta z jego własnym ja, często ukrywanym głęboko w środku. Jest to czas na zatrzymanie się, odkrycie swoich mocnych stron, a także przestrzeń do pracy nad tym co istotne i potrzebne do pełnego funkcjonowania w codziennym życiu.”

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.