Warszawa

Anna Ostrowska

Psycholog, pedagog, psychoterapeuta w trakcie całościowego szkolenia w psychoterapii w Szkole Psychoterapii Mabor w Warszawie rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, autorka kilku publikacji, uczestniczka szkoleń, konferencji.
Doświadczenie zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, klinicznym oddziale psychiatrycznym Szpitala Wolskiego, Zespole Terapii Rodzin Grupy Synapsis, Fundacji Dzieci Niczyje (obecnie: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę), Akademickim Centrum Psychoterapii i Poradnictwa Psychologicznego SWPS.

W fundacji prowadzi psychoterapię indywidualną w podejściu integracyjnym.

"Podczas terapii staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń do tego, by towarzyszyć osobie zgłaszającej się na terapię w poznaniu obszarów, które stanowią dla niej trudność. W tym wyjątkowym czasie i miejscu można świadomie pracować nad tym, by żyć pełniej, lepiej rozumieć zarówno siebie, jak i to co na wpływa na nasze życie." 

Zapisz się na konsultację - zadzwoń: 502 511 138 lub napisz email: info@naglesami.org.pl

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.