Warszawa

Adam Lis

 

Absolwent psychologii – specjalizacja z psychologii klinicznej dziecka i rodziny, a także kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył szkolenie podstawowe z psychoterapii w nurcie Gestalt (IIPG). Obecnie kontynuuje naukę w Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży prowadzonej przez Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodek Regeneracja. Pracuje terapeutycznie z dziećmi, adolescentami i ich rodzinami w szpitalu psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży w Józefowie. Współpracuje z ośrodkiem Regeneracja i szkołą Montessori "Korczak".

W Fundacji zajmuje się pomocą psychologiczną dla dzieci i młodzieży oraz konsultacjami dla rodziców.

„Z uwagą słucham swoich rozmówców, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Stwarzam przestrzeń, w której można myśleć
o uczuciach i bezpiecznie je przeżywać.” 

Zapisz się na konsultację - zadzwoń: 502 511 138 lub napisz email: info@naglesami.org.pl

 

Drodzy Czytelnicy! Dokładamy wszelkich starań, aby nasza strona była Wam jak najbardziej pomocna. Pamiętajcie jednak, że każda życiowa sprawa, problem, zagadnienie jest wyjątkowe i indywidualne, może wymagać profesjonalnej pomocy.
Nasza strona nie jest poradnikiem, ani encyklopedią wiedzy.
Fundacja Nagle Sami, nasi współpracownicy i przyjaciele dokładają wszelkich profesjonalnych starań, ale ze względu na zawiłość większości spraw, nie mogą ponosić odpowiedzialności, za działania podejmowane przez Was na podstawie zawartych tu informacji.

© 2012 Fundacja Nagle Sami. Wszelkie prawa zastrzeżone.